Zaginiona Wioletta Tepper z Gniezna

311-146336_g.jpg

KKP Gniezno


Wioletta Tepper, córka Waldemara i Krystyny, ur. 5 czerwca 1977

Z wyglądu ok. 35-40 lat, wzrost 160 cm, szczupła budowa ciała, twarz okrągła, oczy piwne. Na lewej lub prawej ręce tatuaż, blizna na brodzie, braki w uzębieniu.

Kobieta ostatni raz kontaktowała się z bliskimi 12 czerwca 2012 roku. W tym samym roku widziana była na terenie Gniezna, Poznania oraz Pomorza. Od tej pory nie odezwała się matki, siostry ani do córki.

Przed zaginięciem żyła w konkubinacie z Grzegorzem P., który kilka lat po jej zaginięciu trafił do za kratki za uwięzienie, gwałt oraz oślepienia 23-letniej Mileny. O tej sprawie pisałam tutaj. Wcześniej mężczyzna znęcał się nad Wiolettą, bił ją, katował i wybijał zęby. Ogolił jej też głowę na łyso – na zdjęciu opublikowanym przez policję jest w peruce. Kobieta często szukała pomocy u sąsiadów, którzy pozwalali jej się u siebie obmyć z krwi, wzywali pogotowie i policję. (klik)

Policjanci zajmujący się sprawą zwracają się do wszystkich osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat miejsca pobytu zaginionej o kontakt osobisty z funkcjonariuszami z Zespołu do spraw poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie mieszczącej się przy ulicy Jana Pawła II 2, telefoniczny (61) 426-03-07 lub z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, tel. 061 426-02-11. Ewentualnie na numer alarmowy 997.

16

Komentarze