Adrian G., Arkadiusz S., Przemysław H. i Krzysztof B. z Oleśnicy

Od 1 stycznia 2018 r. działa w Polsce publiczny Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. Znajdują się tam wizerunki gwałcicieli i pedofilów wraz z ich podstawowymi danymi, aktualnym miejscem pobytu i paragrafami, za które zostali skazani. W kategorii rejestr zboczeńców przedstawiam Wam sylwetki niektórych z nich, wraz z opisem zbrodni, linkami do artykułów na ich temat i wszelkimi ciekawostkami, które uda mi się wyszukać.

• • •

tooooo.jpg

Ministerstwo Sprawiedliwości


ADRIAN G., rocznik '88

ARKADIUSZ S., rocznik '81

PRZEMYSŁAW H., rocznik '86

KRZYSZTOF B.

Wymieniona czwórka dokonała zbiorowego zgwałcenia w lesie koło wsi Miodary pod Oleśnicą (woj. dolnośląskie). Wszyscy trafili do Rejestru, wkrótce jednak Krzysztof B. zwrócił się do wrocławskiego Sądu Okręgowego z wnioskiem o wykreślenie go stamtąd, na co organ wymiaru sprawiedliwości przystał. Decyzję, utrzymaną w mocy przez Sąd Apelacyjny, zaskarżył Prokurator Generalny, po którego interwencji Sąd Najwyższy uznał jej uzasadnienie za błędnie i wskazał na ponowne umieszczenie mężczyzny w Rejestrze. Procedura ciągle trwa – kiedy się zakończy, edytuję ten wpis.


. . .

Nocą z 31 lipca na 1 sierpnia 2008 roku, Krzysztof B., 22-letni Przemysław H, 27-letni Arkadiusz S. oraz niespełna 20-letni Adrian G. wywieźli do lasu młodą kobietę. Nie znam okoliczności, w jakich ofiara znalazła się pośród mężczyzn, pewna jest tylko wcześniej wypowiedziana w pogardliwy sposób prośba Krzysztofa B. do Adriana G.:

Zmontuj jakieś dupy, prosiaki...

Najmłodszy już w aucie zaczął dobierać się do jadącej z nimi dziewczyny. Zmuszał ją do pocałunków, a gdy dojechali do zalesionego terenu pod Miodarami, pozostali mężczyźni dołączyli do jej molestowania. Opór ofiary złamali, bijąc ją po całym ciele, uderzając w twarz i grożąc śmiercią. W końcu siłą zdarli z niej ubranie.

Teraz cię wyrucham

– oświadczył Krzysztof B.

Każdy z oprawców zgwałcił ją kilkukrotnie, podczas kiedy reszta przytrzymywała ofiarę, krępując jej ręce.

To jak, chcesz być już wolna? Mamy cię uwolnić?

– zwrócił się do zmaltretowanej kobiety Arkadiusz S.

Za jego zgodą zaczęła biec w ciemny las. Szybko ją dogonił i znów obezwładnił.

To jeszcze nie koniec

– powiedział.

Jeszcze się z tobą zabawimy.

Mężczyźni przez długi czas bili ją i zmuszali do stosunków dopochwowych, oralnych i analnych. W końcu Krzysztof B. ściągnął z siebie koszulkę i kazał kobiecie ją założyć. Gdy ta posłusznie wykonała rozkaz – oddał na nią mocz.

. . .

Gwałciciele zostali zatrzymani jeszcze tego samego dnia po tragicznej nocy. Wszystkim czterem postawiono zarzut zgwałcenia zbiorowego ze szczególnym okrucieństwem oraz spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu (art. 197 § 3 i 4 kk i art. 157 § 2 kk w zw. z art. 11 § 2 kk).

8 czerwca 2009 roku w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu zapadł wyrok. Krzysztof B. został skazany na 10 lat pozbawienia wolności, Przemysław H. oraz Arkadiusz S. otrzymali wyrok 9 lat, a Adrian G. 7 lat. Wszyscy mężczyźni otrzymali także obowiązek zapłaty swojej ofierze po 80 tys. złotych oraz zwrotu kosztów, jakie poniosła, korzystając z pomocy prawnej.

Obrońcy wszystkich mężczyzn zaskarżyli wyrok do sądu wyższej instancji. Sąd Apelacyjny we Wrocławiu utrzymał go jednak w mocy, nakazując dodatkowo oskarżonym zwrot kosztów zastępstwa adwokackiego dla pokrzywdzonej. W uzasadnieniu Sąd podkreślił, że zamiarem mężczyzn nie było tylko zgwałcenie swojej ofiary, ale też jej upokorzenie i zadanie dotkliwego cierpienia psychicznego, dlatego kary, które zdaniem obrońców oskarżonych są zbyt wysokie, Sąd uznał za współmierne ich czynom.

. . .

Adrian G. odsiedział sześć lat i cztery miesiące, po czym w listopadzie 2014 roku wyszedł na wolność. Arkadiusz S. opuścił więzienie ponad miesiąc po koledze, odsiedziawszy sześć i pół roku, zamiast dziewięciu lat. Przemysław H. skończył odsiadywać wyrok po ośmiu latach. Krzysztof B. najprawdopodobniej także jest już na wolności.

adrian.jpg

arkadiusz.jpg

hhh.jpg

• • •

Do napisania powyższego tekstu korzystałam ze zanonimizowanego wyroku, który dostałam od Sądu Okręgowego we Wrocławiu oraz wyroku i jego uzasadnienia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu. Informacje z prasy, które zawarłam w tym tekście, pochodzą stąd.

• • •

Jeżeli ktoś chciałby wesprzeć mnie w tym co robię, to zapraszam na mój Patronite. Prowadzę tam także miniblog z dodatkowymi informacjami.

Moje teksty wrzucam też na Wykop (tu i tu), gdzie w sekcji komentarzy znajdziecie super ciekawe dyskusje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powyższy artykuł na wykopkowym Mikroblogu znajdziecie tutaj.

36

Komentarze

 • xxx

  Krzysztof Bajor, Adrian Góralczyk, Arkadiusz Surma i Przemysław Hrehorowicz

 • Monika

  Nie powinny być publikowane nazwiska!!!

 • BardzoDobrze

  PUBLIKOWAĆ NAZWISKA ŚMIECI

 • Koko

  A pani wie ze moze pani byc pozwana za ujawnie miejsc zamieszkania? Pozatym nie widze zeby az tak wiele osob interesowalo sie panu blogiem. No nic bede musiala sie skontaktowac z adwokatem.

 • XD

  Kobieto przecież te dane są ogólnodostępne w rejestrze publicznym. Możesz się nawet z papieżem kontaktować i tak nic ci to nie da XD psia wasza mać profesorzy i eksperci od prawa z fejsbuka

 • Czytelniczka

  Droga pani, która wybrała sobie na ojca swoich dzieci któregoś z opisanych tu okrutnych gwałcicieli - proszę pozwać państwo polskie, ponieważ to oni publikują te dane na ogólnodostępnym rejestrze. Autorka jedynie podaje linki przekierowujące do rządowej domeny. Życzę powodzenia w walce z naszą władzą, wygrać raczej się nie uda, ale przynajmniej zapewni pani większy rozgłos tym ludzkim odpadom, którzy już nigdy nie powinni cieszyć się wolnością.

 • Parararabum

  Koko koko euro spoko. A tych ludzi do powinno coś spotkać.

 • Michał Białek

  Krzysztof Bajor, Adrian Góralczyk, Arkadiusz Surma i Przemysław Hrehorowicz to gwałciciele, przyznam szczerze że jestem w szoku do jakich potwornych czynów się dopuścili. Tacy ludzie jak Krzysztof Bajor, Adrian Góralczyk, Arkadiusz Surma i Przemysław Hrehorowicz nie powinni chodzić na wolności. Mam nadzieję, że Krzysztof Bajor, Adrian Góralczyk, Arkadiusz Surma i Przemysław Hrehorowicz będą się palić w piekle za to co zrobili. Nie pozdrawiam osób Krzysztof Bajor, Adrian Góralczyk, Arkadiusz Surma i Przemysław Hrehorowicz.

 • Polskie Pato

  Droga Pani Koko, proszę faktycznie się z tym prawnikiem skontaktować, może Panią doinformuje czym jest "ujawnienie miejsca zamieszkania", może przyda się Pani taka wiedza na przyszłość. W moim tekstach nie ujawniam niczyich adresów zamieszkania. Wszystko co robię jest zgodne z prawem. Nie zgodzę się też z Pani opinią, że niewiele osób interesuje się moim blogiem, bo zasięgi mam całkiem niezłe i ciągle rosną. Nawet jeżeli nie są to jakieś spektakularne wyniki, ja jestem zadowolona, bo mam fajne grono ludzi dla którym mogę pisać, a uwielbiam to robić. Życzę Pani, by odnalazła Pani w swoim życiu także pasję (bronienie gwałcicieli nie zalicza się do hobby), pozdrawiam!

 • Koko

  O japierdole, mój mąż to gwałciciel, nie miałam pojęcia kurwa mać

 • Czytelniczka

  Koło to przykre, że dowiedziałaś się w ten sposób. Uważaj na siebie. Tacy ludzie się nie zmieniają.

 • Krzysztof Bajor

  Obrzydzenie mnie bierze jak czytam co zrobili ci zboczeńcy, szkoda słów na takie bydło.

 • Adrian Góralczyk

  Takie małe kary za takie potworności? Moim zdaniem powinni zgnić w pierdlu. Mam nadzieję że ich tam porządnie przecwelono.

 • Arkadiusz Surma

  Pluję na tych bandziorów! Ha tfu, takie zwierzęta (bo ludźmi ich nazwać nie można) nie nadają się do życia w społeczeństwie.

 • Przemysław Hrehorowicz

  Co za sku%#&^ny, pewnie cała rodzina się ich wstydzi. Oby zdechli w cierpieniach samotnie.

 • Mata

  Zgodnie z prawem polskich nazwiska mogą być podane. Uważam, także, że wręcz powinny. Czemu ofiara ma mieć traumę do końca życia, a oprawcy mogą po wyjściu z więzienia normalnie żyć? Czy nie powinno to być odwrotnie. Zresztą sąsiedzi powinny wiedzieć, koło kogo mieszkają, żeby w razie czego zastosować dodatkowe środki bezpieczeństwa.

 • Kama

  Ku....wa a nikt nie powie jaka ta niby zgwałcona tak naprawdę była?zwykły szlauf oleśnicki i nic więcej.po co wsiadała do auta skoro była z koleżanką która namawiała ją żeby poszła z nią do domu niektóre z nimi.szlauf oleśnicki to tyle

 • Kama

  Do mata nie wpierdalaj się w nieswoje sprawy idiotko tempa

 • Janek2

  pozdrawiam panią, która związała się ze skazanym gwałcicielem i modlę się o dar rozumu dla pani

 • MB

  Jedyny adwokat z jakim możesz się skonsultować to jajeczny likier 20 vol, tak na pocieszenie - jak już do ciebie dotrze z kim się związałaś :-) A sąsiedzi mają prawo wiedzieć, że mieszka koło nich parszywy kryminalista.

 • xD

  A po co żona gwałciciela skazanego prawomocnym wyrokiem usiłuje tutaj dyskutować? Piszę "usiłuje", bo tych wulgarnych kretynizmów nie można nawet nazwać dyskusją. Niech idzie do adwokata, to się dowie, że jedyne co jej pozostało to szczekanie w internecie.

 • Polskie Pato

  Do "Kama": Czyli uważa Pan/Pani, że jeżeli kobieta wsiądzie do auta, gdzie siedzą mężczyźni to znaczy, że można ją zgwałcić, zbesztać i poniżyć, tak? Jaki to Pana/Pani córka wsiadła do auta kolegów i stałaby się jej to samo co w opisie powyżej, to powiedziała by jej pani "Dobrze ci tak, po coś wsiadała? Chłopcy są niewinni, to twoja wina, boś wsiadła", tak?

 • Polskie Pato

  Usunęłam komentarz, gdzie koleżanka Pani Moniki H. lub ona sama podaje imię ofiary i oskarża ją, że sama jest sobie winna zgwałcenia, bo wsiadła do samochodu, w którym siedzieli mężczyźni, zamiast pójść do domu. Pani Moniko, każda kobieta ma prawo ubierać się jak chce, chodzić gdzie chce i nikt nie ma prawda jej zgwałcić. Winny ZAWSZE jest gwałciciel, nie ofiara. Kobiece "nie" oznacza "nie", nawet w za krótkiej spódniczce. To zadziwiające, bo Pani Monika H., która tutaj komentuje i usiłuje uniewinnić swojego męża-gwałciciela, na co drugim swoim zdjęciu na Facebooku ma wielki dekolt i najwyraźniej lubi pokazywać swoje olbrzymie piersi. Czy to oznacza, że jeżeli Pani Monika wyjdzie tak ubrana na ulicę, to facet ma prawo ją zgwałcić, bo sama się prosi o to swoim wyzywającym wyglądem? A może, Pani Moniko jeżeli pani córka pójdzie gdzieś sama, bez towarzystwa i ktoś ją wykorzysta seksualnie, to też będzie jej wina, bo nie była wystarczająco czujna? To przerażające, że kobieta może mówić o drugiej kobiecie, że to jej wina, że ją zgwałcono... Szok. Patologia z Was.

 • WieszacGwalcicieli

  Koko = Kama, czyli żona gwałciciela. Ostry syndrom wyparcia, jaką idiotką trzeba byc żeby się z kims takim wiazac?

 • Kamma

  Nie jestem żoną żadnych z nich tylko znam tą dziewczynę wiem jak się prowadzą od tamtej pory aż do dziś i nikt nie powie że osoba po takiej traumie robi i publikuje takie rzeczy w internecie.tylko mówię że miała wybór ale wybrała inaczej znała jednego z nich i wiedziała jaki jest

 • Kamma

  Nie jestem żadną Monika kobieto sama podajesz imię weź się po rozum do głowy i kurwa nie wpierdalaj się gowniaro w życie innych twoje jest chyba mało ciekawe

 • Kamma

  Załóż sobie bloga o ciuchach może tam się lepiej wypowiesz bo gówno o życiu wiesz

 • Kamma

  Na miejscu pani Moniki to bym cię kurwa do sądu podała za to co piszesz na publicznym

 • Ale balony

  Uspokój się babsztylu

 • Do Kamma

  Do Kamma Widać ty o życiu wiesz bardzo dużo, ba! O życiu z gwałcicielem też skoro tu czepiasz się autorce bloga, Czego ty masz pretensje???? Że autorka bloga korzysta z danych dostępnych na stronie MS?

 • Kamma

  Aaaaaa ożeniłam się z gwałcicielem Przemysławem Hrehorowiczem bo jestem pierdolnięta xDDDDDDDDDDDDDD PS. Przemysław Hrehorowicz gwałcił małe dzieci

 • Polskie Pato

  Już wiem kim Pani jest - Kamilą D., siostrą Pani Moniki. :) Musicie nauczyć się lepiej w internet, łatwo Was wystalkować. A jakie rzeczy w internecie ma prawo publikować osoba po traumie, zgwałcona, a jakich nie? Śmiesznego kotka może udostępnić? Czy już nie wypada? Smutną piosenkę już może, tak? Pani Kamilo, stara Pani, a taka głupia jak but. Jak już założę tego bloga o ciuchach, co mi Pani doradza, to pierwszy artykuł nazwę "Co głupsze: Kamila D. czy but?". Dziękuję za inspirację! Kontynuując... Nawet jeżeli ofiara znała jednego z tych o czterech oblechów i wiedziała "jaki jest", to dalej nie zmienia faktu, że to nie ona jest winna zgwałcenia, tylko Pan Arek, Przemek, Adrian i Krzysztof. Pani pierdolenie niczego nie zmieni, sąd wydał sprawiedliwy wyrok. Całe szczęście dowody były oparte na badaniach specjalistów, a nie na plotach wiejskich, zawistnych babsztyli z syndrom sztokholmski (bo inaczej nie potrafię sobie wytłumaczyć, jak dorosła kobieta może wiązać się z oprawcą innej). Może i jestem dla Pani gówniarą, ok, ale mam IQ wyższe od buta. A moje życie faktycznie ostatnio śrdnio ciekawe jest, dlatego bardzo dziękuję za rozpętanie tutaj awantury, w końcu coś się dzieje! O, do siostry na "pani"? Strange. Niech podaje, w żadnym momencie prawa nie złamałam. ;) A może to ofiara zgwałcenia powinna podać Panią i Pani siostrę do sądu? Chętnie wyślę jest screeny tych komentarzy.

 • Monia

  Jakto nie można podawać nazwisk jak sama na swoim fb 17 lipca udostępniłas post ze zdjęciem i nazwiskiem jakiegoś gościa z pomówieniami? Bądź konsekwentna Monisiu

 • ayyy lmao

  Przed chwilą żona gwałciciela wszystko poukrywała na swoim profilu na fb, cóż za przypadek ;)

 • iks de

  coś pszemek schudł, słabo go karmili w więzieniu czy co?

 • Monika Hrabonszcz

  Dobra Monisia, nie pierdol i przestań wypierać to, że twój fagas jest gwałcicielem. Opowiedz nam jak go w pierdelku odwiedzałaś. Łobuz kocha bardziej, nie?

 • Kowalska

  Monia spokojnie bo odrośnie ci ta wycięta 26 maja tarczyca :*

 • Roman

  Hej Komma, byłem w jednej celi z Przemkiem Hrehorowiczem, pozdrów go ode mnie :) Mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy, tęsknię za jego ciasną dupką :)

 • Mata

  Do Kamy = Koko = czy tam wielbicielki gwałcilieli Poprawna pisownia to " tępa idiotka" to raz. Dwa sąsiedzi jak najbardziej mają prawo wiedzieć, że mieszka koło nich kryminalista. A po trzecie wiem, że była pani tak zdesperowana, że nikt inny Pani nie chciał ale to nie jest powód że wiązać się z gwałcicielem. Radzę wziąć sobie te rady na przyszłość i może związać się z kimś kto nie brał udziału w zbiorowym gwałcie.

 • OH

  Chyba ktoś będzie żałował tego wywołanego efektu Streisand ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 • Oleśniczanie

  Szkoda, że nie martwiłaś się tak o swojego synka gdy chlałaś w ciąży. Kiedyś rozpozna sam lub ktoś mu powie, że ma FAS.

 • Nika

  Do Kama nawet jakby ta Pani, która została zgwalcona była prostytutka, czy faktycznie miała wielu partnerów seksualnuch to nie znaczy, że można ją w brutalny sposób gwałcić. Proszę nie pisać głupot i nie bronić zwyrodnialców.

 • Krzysztof Bosak

  Przemysław Hrehorowicz to najlepsza dziweczka w Oleśnicy, polecam serdecznie :)) Dobrze opierdala gałę (Tak, połyka)

 • Jebać Przemysław Hrehorowicz

  Przemysław Hrehorowicz to gwałciciel Przemysław Hrehorowicz to gwałciciel Przemysław Hrehorowicz to gwałciciel Przemysław Hrehorowicz to gwałciciel Przemysław Hrehorowicz to gwałciciel Przemysław Hrehorowicz to gwałciciel Przemysław Hrehorowicz to gwałciciel Przemysław Hrehorowicz to gwałciciel Przemysław Hrehorowicz to gwałciciel Przemysław Hrehorowicz to gwałciciel Przemysław Hrehorowicz to gwałciciel Przemysław Hrehorowicz to gwałciciel Przemysław Hrehorowicz to gwałciciel Przemysław Hrehorowicz to gwałciciel Przemysław Hrehorowicz to gwałciciel Przemysław Hrehorowicz to gwałciciel Przemysław Hrehorowicz to gwałciciel Przemysław Hrehorowicz to gwałciciel

 • Siwy Oleśnica

  Monika, nie broń go. Wszyscy w mieście wiedzą jak było.

 • Anna

  Kurde. Kiedyś zawsze mi się wydawało, że gwałciciel nie ma już życia, tym bardziej osoba biorąca czynny udział w brutalnym zbiorowym gwałcie. A tu takie g...o ułożyło sobie życie. Jestem w szoku. Jak można bronić kogoś takiego? Każdy z tej czwórki jest g...em, szkoda, że normalni podatnicy muszą za takie g...a płacić kasę. A przecież można to jakoś lepiej rozwiązać. Ktoś z taką rpzeszłością nie ma prawa wyjść na wolność. A jeszcze taki ktoś ma babę i ona go broni. No szok. Pewnie jej ulubione programy to lofe ajland i inne rozrywki dla patusów.

 • Prawik

  Dzień dobry, tutaj prawik. Wszyscy udzielający się w tym temacie są aresztowani. Proszę położyć ręce na klawiaturze i oczekiwać na przyjazd funkcjonariusza.

 • aaaaaaaaaaaa

  szkoda słów na ludzi, tyle zawisci, nie bronie tutaj nikogo ale moim zdaniem kazdy zasluguje na drugą szanse, zycie od nowa

 • Polskie Pato

  Niem czy Pan/Pani "aaaaaaaaaaaa" wie ale słowo "zawiść" oznacza silną zazdrość, a w/w panom nie ma czego zazdrościć. Nikt tu także nie odbiera dania komuś drugiej szansy i zaczęcia życia na nowo, wręcz przeciwnie. Wszystkich rozzłościła postawa małżonki jednego ze skazanych oraz jego szwagierki, które uparcie próbowały przekonać wszystkich, że to zgwałcona kobieta jest sama sobie winna, a pan H. trafił za kratki za niewinność. Brak samokrytyki, usilne wybielanie siebie w oczach innych i pogarda do ofiary nie świadczą o tym, ze ktoś stał się dobrym człowiekiem i zasługuje na to, by traktować go inaczej niż brutalnego gwałciciela bez sumienia i empatii. Postawa reprezentowana przez rodzinę skazanego nigdy nie znajdzie społecznej akceptacji i szacunku.

 • p_wolf

  Swoją drogą ciekawy przykład Efektu Streisand. Wpis moim zdaniem umiarkowanie ciekawy (w porównaniu z innymi), do przeczytania i zapomnienia. Wtedy wkroczyły do akcji "intelektualistki" z rodziny gwałciciela i w świadomości całkiem wielu ludzi z różnych zakątków Polski utrwaliło się nazwisko Przemysław Hrehorowicz z Oleśnicy. Brawo wy, drogie panie.

 • Polskie Pato

  Racja p_wolf. Ten wpis nie był zbyt często odwiedzany i słabo się wyszukiwał w Google, w szczególności w porównaniu do tych dłuższych i ciekawszych wpisów na moim blogu. Ale dzięki komentującym bardzo podskoczył w statystykach, do tego (jak wspomniałeś) dzięki tej dramie ludzie zapamiętają nazwisko H. Chciały usunięcia artykułu i zapomnienia o przeszłości członka swojej rodziny, a swoimi działaniami doprowadziły do czegoś kompletnie przeciwnego – rozpromowały ten wpis.

 • nie_lubie_rodzynek_w_serniku

  Czy ofiara zrobiła mądrze wsiadając do tego samochodu ze sprawcami? Pewnie nie. Pewnie zrobiła debilnie. Co nijak nie sprawia że wolno ją było gwałcić, katować i oddać na nią mocz. Wtórna wiktymizacja ofiary w wykonaniu pato-karyn jest czymś po prostu obrzydliwym. Przypuszczam że największy ból dupy towarzystwo ma o miasto zamieszkania, ale nie chodzi o nieszczęsną Oleśnice tylko o Beckum w Nadrenii, gdzie PH spierdzielił przed skutkami swoich czynów. Vielleicht lohnt es sich, die lokalen Behörden und die Polizei darüber zu informieren? Jak Kama myślisz? ;) Ja do tej pory nie rozumiem jednej rzeczy. Jeden z typów w tym aucie to był autentyczny zezwierzęcony zjeb. Wiedziało o tym pół miasta. Nie trzeba było być Einsteinem żeby wiedzieć jak on skończy. Co w miare normalny chłopak mógł szukać w jego towarzystwie? Fajnie się z nim wóde piło, dojście do taniego towaru miał? Inne przyczyny? Tego jednego nie ogarniam.

 • Monika

  Kobieto ty masz coś z deklem

 • nie_lubie_rodzynek_w_serniku

  Monika, ale ogarniasz że ja nie jestem Kvoką? Czy advokat znów był pity?

 • qwerty

  Układając drame na lini czasu: 1. w połowie lat '80 przychodzi na świat Monika, Zrodzona z Burzy, Niepierwsza Tego Imienia, Niespalona, Matka Smoków, Wyzwolicielka z Okowów, zwana dalej puszystą_monią_z_bierutowic 2. puszysta_monia_z_bierutowic jak przystało na typową karynke zachodzi w nastoletnią w ciąże długo przed otrzymaniem dowodu osobistego, zgodnie z odwiecznym rytuałem karynek "nie byłabym sobą gdybym była inna". 3. biologiczny ojciec gówniaka znika z życia nieletniej moni szybciej niż świadczenie z MOPSu na Szkolnej 17. Szok i niedowierzanie! Kto mógł przypuszczać? 4. około 2002 roku rodzi jej się syn, jako że ma zostać noblistą, rektorem uniwersytetu lub przynajmniej pracownikiem NASA zostaje nadane mu imię z puli: Dżejson, Oliwier, Stiwen, Kewin 5. życie Matki Smoków toczy się dalej, kilogramów i lat przybywa, żaden z panów spotykanych na ławeczce przed sklepem nie okazuje się być przyczajonym alvaro ukrytym massimo. Rozczarowana tym faktem puszysta_monia_z_bierutowic decyduje się chwycić życie za rogi i nawiązuje kontakt z pensjonariuszami okolicznego Zakładu Karnego 6. pradawna sentencja karynek "łobuz kocha mocniej" znów okazuje się prawdziwa. Monia poznaje w ZK sympatycznego Pszemka Gwałciciela i zakochują się w sobie. Jako że pszemek ma kolegów w półświatku monia ma motyle w brzuchu, w jej fantazjach są niczym bonnie i clyde powiatu oleśnickiego 7. jak mawiają: miłość nie zna krat, monia i pszemek biorą ślub w 2010 roku, jeszcze podczas trwania wyroku 8. pszemek po odsiedzeniu swojego wyroku wychodzi na wolność i ze zdziwieniem konstatuje iż nie wszyscy ludzie są równie entuzjastycznie nastawieni do gwałcicieli co monia. Poza tym w okolicy nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem a rzut oka na świeżo poślubioną Zrodzoną z Burzy nie pozostawia złudzeń, monia ewidentnie lubi pełnowartościowe posiłki. Sympatyczny gwałciciel decyduje się na dramatyczną zmianę w swoim życiu, wyjeżdża jako gastarbaiter do helmutowa 9. tu przenosimy się do czasów współczesnych, Kvoka opisuje historie pszemka na swoim blogu, w odmętach internetu wpis odnajduje 18-letni już gówniak moni. Biorąc pod uwage jawność danych chłopiec_o_stygmatyzującym_imieniu szybko łączy wątki; jego ojczym wysyłający eurasy z rajchu to... pszemek gwałciciel. Puszysta_monia_z_bierutowic nie może już oglądać Love Island w spokoju, młody nie uwierzył w ściemę że to inny pszemek bo zgadzają sie imię, nazwisko i obie miejscowości 10. Wściekłość puszystej_moni nie zna granic, przyzywa na pomoc swoją nie mniej potężną siostrę Kamę i winą za zaistniałą sytuacje obarczają po równo kobitkę zgwałconą przez pszemka oraz Kvoke, grożąć skontaktowaniem się z likierem jajecznym jeśli ta druga nie usunie wpisu na swoim blogu. Kurtyna

 • Hamurrabi

  Piekne podsumowanie. Ilez w tym musi byc prawdy😋 a ja jestem za tym zeby panow spotkal ten sam los co ofiare. Czterech wiekszych od nich kolesi niech pobawi sie z nimi w lesie zaczynajac pieszczoty juz w aucie😁